Dodací lhůty a platební podmínky

 

Dodací lhůty a dodání zboží:

Přesnou dodací lhůtu se Kupující vždy dozví v co nejkratší době – většinou do 24 hodin – po odeslání objednávky Prodávajícímu, nebo kdykoliv na žádost Kupujícího. Pokud je zboží skladem, je dodací lhůta do 3 dní od zaplacení objednávky, jinak se pohybuje mezi 7 – 30 dny.

Zboží je odesláno zákazníkovi v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. V zásilce je přiložena faktura a dodací list plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.

Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Platební podmínky:

Kupující má možnost pouze platby převodem a zasláním poštou nebo bankovním převodem a osobním vyzvednutím v kamenné prodejně-firmě Svět záclon, s.r.o., Husovo nám.4428/37, 796 01 Prostějov. Na dobrku nezasíláme.

Po přijetí objednávky Kupujícího proběhne dodatečná kontrola dostupnosti zboží Prodávajícím a následně je Kupujícímu odeslán e-mail s  informacemi potřebnými pro provedení platby (číslo účtu, částka, variabilní symbol). Zboží může být expedováno až po připsání požadované částky na účet Kupujícího.

Ceník poštovného a balného:

do 0,25 kg   ..... poštovné Kč 70,-

do 0,5 kg     ....  poštovné Kč 90,-

do 1,0 kg     ..... poštovné Kč 100,-

do 5,0 kg     ..... poštovné Kč 170,-