Esence,CD,knihy

Esence,CD,knihy

Esence Arantia jsou souborem energií začleněných do 3 kategorií: "Plameny",  "Energie skutečnosti" a "Esence Speciál". Zvláštní kategorií aura esencí Arantia jsou esence Energie zázraků, které jsou individuálně zpracované na míru každého jedince.

Esence Arantia určeny pro každého, kdo má zájem něco na svém životě změnit. Esence jsou prostředníkem k tomu, aby se změna uskutečnila. Pomáhají všude tam, kde je člověk připraven. Působí vždy k nejvyššímu dobru dotyčného a v souladu s jeho Vyšším Já. Osloví jen toho, kdo je ke změně připraven.

Esence Arantia působí ve všech jemnohmotných tělech člověka a přitom jemně uvolňují fyzické tělo. Jejich energie spolupracuje s energií daného člověka. Ten si z ní bere tolik, kolik si sám (podvědomě) dovolí. Esence jsou energeticky velmi silné.

Esence jsou složeny z pečlivě zvolených přírodních surovin, bez vedlejších účinků a jsou určeny pouze k vnějšímu užití do aury. Jsou tvořeny pomocí speciálního energetického přenosu prostřednictvím Markety Selinijany a světelných bytostí. Po přenosu jsou chráněny před vnějšími vlivy a nepřebírají nic ze svého okolí.

Objem lahvičky:  50 ml

 

Upřesnit hledání